Vermiş olduğunuz sipariş 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Koleksiyon ürünlerinde bu süre 5 iş gününe uzayabilir.

Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında Unique Mode tarafından Mail ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

Havale ile verilen siparişler, havale ücretinizin hesaplarımıza yattığı tarihte geçerlilik kazanır. Bu süre içerisinde stokta tükenen ürünlerden Unique Mode sorumlu değildir.

Eğer siparişiniz "Siparişiniz alınmıştır" durumundaysa teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0 (212) 225 50 35 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

“Siparişiniz Kargoya Verildi” durumundaki siparişiniz için adres değişikliği işlemi tarafımızca yapılamamaktadır. Aras Kargo 444 25 52 ileterek adres değişikliği yapabilirsiniz.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz uniquemode.com.tr’ye iade edilir.

Siparişleriniz Aras Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilir, resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Siparişiniz Aras Kargo 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.